Hapi Pożyczki

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, Warszawa
E-mail: [email protected]
WWW: www.hapipozyczki.pl
Telefon kontaktowy: 22 395 85 85
Godziny pracy: Pon.-Pt.: 08:00 – 20:00, Sob.: od 9:00 do 17:00
NIP: 701-01-91-956
REGON: 141948913
KRS: 0000333174

Hapi Pożyczki to firma należąca do IPF Polska, właściciela marki Provident. Specjalizuje się w udzielaniu wysokich pożyczek ratalnych. W 2017 roku Hapi Pożyczki zdobyła pozycję lidera w rankingach Comperia, Bankier, eBroker, Totalmoney i Loando.

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w Hapi Pożyczki? Hapi Pożyczki oferuje pożyczki ratalne o kwotach od 800 złotych do nawet 15 000 złotych, z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Maksymalna wysokość pożyczki oraz liczba rat są ustalane indywidualnie po analizie wniosku pożyczkowego i zdolności kredytowej klienta. Po zaakceptowaniu wniosku, Hapi Pożyczki przedstawią ofertę z proponowaną kwotą pożyczki i okresem spłaty.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Hapi Pożyczki?

Pożyczka jest dostępna dla osób:

 • pełnoletnich
 • posiadających polskie obywatelstwo
 • posiadających ważny dowód osobisty
 • posiadających telefon komórkowy z polskim numerem
 • posiadających konto bankowe w jednym z polskich banków
 • mających regularne, udokumentowane źródło dochodu w Polsce

Czy Hapi Pożyczki sprawdza BIK, KRD, BIG i ERIF?

Tak, weryfikacja w rejestrach BIK, KRD, BIG i ERIF jest standardową procedurą w Hapi Pożyczki. Jednak decyzja o przyznaniu pożyczki zależy od indywidualnej oceny klienta, a figurowanie w którymkolwiek z tych rejestrów nie oznacza automatycznego odmówienia pożyczki.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Hapi Pożyczki? Proces ubiegania się o pożyczkę składa się z kilku etapów:

 1. WNIOSEK: Kwotę pożyczki i liczbę rat można ustalić korzystając z kalkulatora na stronie hapipozyczki.pl. Po dokonaniu wyboru, można przejść do wniosku online, w którym należy podać dane osobowe, adresowe oraz informacje dotyczące zatrudnienia.
 2. DECYZJA: Po weryfikacji wniosku i ocenie zdolności kredytowej klienta, Hapi Pożyczki poinformuje o decyzji mailowo lub przez SMS. Przedstawiona zostanie także wysokość pożyczki i plan spłaty. Ostateczna akceptacja zależy od klienta.
 3. WERYFIKACJA: Po akceptacji, klient musi dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 złotego ze swojego osobistego konta bankowego.
 4. WYPŁATA PIENIĘDZY: Po zakończeniu procesu weryfikacyjnego, pożyczka zostanie wypłacona na konto podane przez klienta.

Czy wymagany jest gwarant do otrzymania pożyczki w Hapi Pożyczki?

Nie, Hapi Pożyczki nie wymaga gwarantów ani innych form zabezpieczenia.

Jak szybko otrzymam pieniądze po złożeniu wniosku?

Wnioski są oceniane jeszcze tego samego dnia, o ile jest to dzień roboczy. Jeśli wniosek zostanie złożony w niedzielę lub dzień świąteczny, będzie rozpatrzony w następnym dniu roboczym w godzinach porannych. Po zakończeniu wszystkich kroków weryfikacyjnych, pieniądze zostaną przelane na konto klienta nie później niż w ciągu 24 godzin, jednak czas ten zależy od banku, w którym klient posiada konto.

Czy istnieje możliwość spłaty przedterminowej pożyczki w Hapi Pożyczki?

Tak, pożyczkobiorca ma prawo spłacić całość lub część pożyczki w dogodnym dla siebie terminie przed ostatecznym dniem spłaty.

Czy można przedłużyć termin spłaty w Hapi Pożyczki?

Tak, klientom pożyczającym na okres 7 miesięcy i dłużej oraz spłacającym już co najmniej 3 raty przysługuje opcja „Wakacje od spłat”. Im większa liczba rat, tym częściej można z tej opcji skorzystać.

Co się stanie, jeśli nie spłacę pożyczki w Hapi Pożyczki?

W przypadku opóźnienia spłaty co najmniej dwóch rat, Hapi Pożyczki może podjąć następujące działania:

 • Wysyłanie monitów telefonicznie, mailowo, listownie, osobiście i przez SMS
 • Wypowiedzenie umowy
 • Przekazanie długu firmie windykacyjnej
 • Skierowanie sprawy do sądu i komornika, który obciąży klienta kosztami postępowania
 • Naliczenie odsetek karnych w wysokości 14%
 • Zgłoszenie klienta do rejestrów gospodarczych

Sprawdź inne firmy pożyczkowe:

Podobne wpisy