Łatwy Kredyt

opinie, kontakt, informacje

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Łatwy Kredyt logo
Ocena: 2.83
(ilość ocen: 6)
Dokładna nazwa firmy: PolCredit Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Pokorna 2 lok. 1044, Warszawa
E-mail: info@latwykredyt.pl
Telefon kontaktowy: 22 228 21 03
NIP: 521-363-52-39
REGON: 146251000
KRS: 0000429935

Internetowa marka pożyczkowa należy do firmy PolCredit Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. To typowa marka nastawiona na klientów, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku pieniędzy w niewielkiej, łatwej do spłaty w krótkim terminie kwocie. Dodatkowo, wpisując się w trendy rynku finansowego, Łatwy Kredyt zapewnia swoim klientom krótki czas oczekiwania na pieniądze, minimum formalności oraz całkowicie zdalny proces ubiegania się o pożyczkę.

Jak wygląda pożyczka w Łatwy Kredyt?

Pożyczka w Łatwy Kredyt standardowo dzieli się na dwie oferty. Są to:

 • PIERWSZA POŻYCZKA ZA 0 ZŁOTYCH. Nowy klient może liczyć na pożyczkę-chwilówkę w kwocie nie przekraczającej 1500 złotych i, o ile nie spóźni się ze spłatą, będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Okres spłaty pożyczki wynosi w tym wypadku od 15 do 30 dni.
 • POŻYCZKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW. Kolejna pożyczka w Łatwy Kredyt może być zaciągnięta w wysokości od 100 do 3000 złotych z analogicznym okresem spłaty, choć w tym wypadku klient będzie musiał ponieść dodatkowe koszty.

Pożyczka w Łatwy Kredyt zostanie udzielona każdemu, kto:

 • jest konsumentem i zaciąga pożyczkę na cele konsumenckie
 • ma pełną zdolność do czynności prawnych i może zawierać umowy, również te na odległość
 • jest obywatelem polskim i mieszka w Polsce
 • jest w wieku 20-70 lat
 • posiada pozytywną historię kredytową
 • posiada zdolność do spłaty pożyczki
 • założy swój profil na stronie latwykredyt.pl
 • posiada telefon komórkowy, adres e-mail i konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej
 • nie posiada jeszcze nie spłaconych pożyczek w Łatwy Kredyt

Czy Łatwy Kredyt sprawdza BIK, KRD, BIG i ERIF?

Tak, aczkolwiek dotyczy do tylko BIK, BIG i KRD. Figurowanie w jednej z tych baz danych prawdopodobnie spowoduje odmowę udzielenia pożyczki.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Jedynie dowód osobisty, gdyż potrzebne będą zawarte w nim dane: numer i seria dokumentu oraz numer PESEL.

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w Łatwy Kredyt?

Aby uzyskać pożyczkę w Łatwy Kredyt, należy przejść przez kilka podstawowych kroków:

 • KROK 1. REJESTRACJA I WNIOSEK. Na stronie latwykredyt.pl, na prostym i intuicyjnym kalkulatorze pożyczkowym, klient może ustalić kwotę pożyczki, czas spłaty, a także przekonać się o wysokości kosztów. Aby przejść do formularza z wnioskiem, należy kliknąć przycisk „złóż wniosek”, a następnie wypełnić pola wymagające wpisania danych osobowych, adresowych i dotyczących zatrudnienia oraz numeru dokumentu tożsamości i numeru PESEL.
 • KROK 2. WERYFIKACJA. Aby dokonać weryfikacji, należy przelać 1 grosz na jedno z kont bankowych Łatwy Kredyt (najlepiej wybrać bank, w którym samemu posiada się konto). Klient może wybrać także wypłatę czekiem GIRO – w takim wypadku nie musi wnieść opłaty weryfikacyjnej, a swoją tożsamość potwierdzi na poczcie, poprzez wylegitymowanie się swoim dowodem osobistym i kodem SMS.
 • KROK 3. DECYZJA I WYPŁATA POŻYCZKI. Po zaksięgowaniu opłaty weryfikacyjnej, Łatwy Kredyt przeanalizuje wniosek w ciągu kilkunastu minut i poinformuje o tym klienta poprzez e-mail i SMS. Zaraz po tym nastąpi wypłata pożyczki poprzez przelew bankowy lub czek GIRO.

Kolejna pożyczka jest dostępna tuż po spłaceniu poprzedniej i można ją zaciągnąć korzystając ze swojego indywidualnego profilu w latwykredyt.pl lub też telefonicznie pod numerem 22 228 21 03.

Czy mogę zaciągnąć pożyczkę bez gwaranta?

Tak, Łatwy Kredyt nie udziela pożyczek wymagających jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Czy muszę zrobić przelew weryfikacyjny w Łatwy Kredyt?

Niestety, tego kroku nie można pominąć, jeżeli chce się otrzymać pieniądze przelewem. Na szczęście, Łatwy Kredyt posiada konta w kilku bankach, dzięki czemu procedura weryfikacyjna zajmie tylko chwilę. Najważniejszą rzeczą w weryfikacji jest jednak to, żeby używać do tego wyłącznie swojego konta – konta innej osoby lub też konta współdzielone zostaną odrzucone.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Decyzja w Łatwy Kredyt podejmowana jest tuż po zaksięgowaniu opłaty weryfikacyjnej i zajmie nie więcej niż kilka minut. Tak szybka decyzja nastąpi jednak tylko w godzinach pracy firmy, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00 i w weekendy od 9:00 do 20:00. Wniosek można składać w dowolnym momencie, ale to zdecydowanie opóźni decyzję.

Czas zaksięgowania przelewu zależy od tego, w jakim banku posiada się konto. Jeżeli są to banki: PKO BP, Pekao, mBank, BZ WBK, BGŻ BNP Paribas, Millenium, Alior, Bank Pocztowy i Getin Bank to pożyczka powinna znaleźć się na koncie klienta w ciągu kilku minut. W pozostałych przypadkach będzie to maksymalnie następny dzień roboczy.

Można także wybrać opcję wypłaty pieniędzy poprzez czek Giro realizowany na Poczcie Polskiej. Kod, który uprawnia klienta do odbioru pieniędzy zostanie mu przesłany po wydaniu pozytywnej decyzji.

Czy mam prawo odstąpienia od umowy?

Oczywiście, to prawo zawsze przysługuje pożyczkobiorcy. Od umowy można odstąpić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Jakie są koszty pożyczki w Łatwy Kredyt?

Koszty pożyczki w Łatwy Kredyt nałożone są tylko na drugą i każdą kolejną pożyczkę. Koszty pożyczki zawierają się wyłącznie w prowizji dla Łatwy Kredyt, zaś oprocentowanie w każdym wypadku wynosi 0%.

Przykładowe koszty pożyczki:

 • 1000 zł/ 15 dni – 200 zł
 • 1000 zł/ 30 dni – 275 zł
 • 2000 zł/ 30 dni – 550 zł
 • 2500 zł/ 30 dni – 687,5 zł
 • 3000 zł/ 30 dni – 825 zł

Czy możliwa jest spłata przedterminowa?

Tak, w każdym dogodnym momencie przed wyznaczonym w umowie terminem spłaty. W takim wypadku klientowi należy się zwrot części kosztów za niewykorzystany okres pożyczkowania.

Czy mogę przedłużyć termin spłaty w Łatwy Kredyt?

Tak, ale należy wnioskować o przedłużenie jeszcze przed terminem spłaty i, oczywiście, wnieść stosowną opłatę.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki?

W takim wypadku, Łatwy Kredyt ma prawo do:

 • naliczenia odsetek karnych (14%)
 • wysyłania monitów
 • przekazanie długu firmie windykacyjnej lub skierowania sprawy do sądu
 • dokonanie odpowiedniego wpisu o dłużniku w rejestrach kredytowych