Kredyt ZEN

opinie, kontakt, informacje

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Kredyt ZEN logo
Ocena: Oceń jako pierwszy !
(ilość ocen: 0)
Dokładna nazwa firmy: Zen Media International OÜ
Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 28, Warszawa
E-mail: info@kredytzen.pl
Telefon kontaktowy: (372) 6113900
NIP: brak informacji
REGON: brak informacji
KRS: brak informacji

KredytZen jest marką pochodzenia estońskiego, należąca do spółki ZEN MEDIA OÜ. Według danych dostępnych na oficjalnej stronie internetowej firmy, do tej pory pożyczono ponad 7,5 miliona złotych w 14 tysiącach pożyczek. Kredyt ZEN specjalizuje się w udzielaniu szybkich, internetowych pożyczek jednorazowych w niskich kwotach i krótkim terminem spłaty. Niewątpliwą zaletą tej firmy jest wysoki współczynnik udzielania kredytów – według dostępnych informacji, ponad 90% wniosków o pożyczkę jest rozpatrywanych pozytywnie.

Jak wygląda pożyczka w Kredyt ZEN?

Tak, jak większość firm pożyczkowych, Kredyt ZEN a ma w swojej ofercie pożyczki skierowane do nowych i stałych klientów:

 • PIERWSZA POŻYCZKA ZA DARMO. Nowy klient może zaciągnąć pożyczkę w wysokości od 200 do 500 złotych na okres 15 lub 30 dni. Są to rzeczywiście niewielkie kwoty, ale jeśli pożyczka zostanie spłacona terminowo, klient oddaje tylko tyle, ile pożyczył.
 • KOLEJNA POŻYCZKA. Stali klienci także mogą pożyczyć maksymalnie 4000 złotych, przy takim samym terminie spłaty – 15 lub 30 dni.

Klientem Kredyt ZEN może zostać każdy, kto:

 • ma co najmniej 20 lat, ale nie więcej niż 65.
 • ma pełną zdolność do czynności prawnych (nie mogą być ograniczone częściowym ubezwłasnowolnieniem)
 • jest konsumentem – Kredyt ZEN nie udziela pożyczek na działalność gospodarczą lub firmę
 • ma obywatelstwo polskie lub jest rezydentem
 • legitymuje się ważnym dowodem osobistym
 • posiadana osobiste konto bankowe w jednym z polskich banków
 • ma aktywny telefon komórkowy i może podać drugi numer telefonu (stacjonarnego lub komórkowego)
 • posiada aktywny profil na kredytzen.pl
 • nie ma niespłaconych jeszcze pożyczek w Kredyt ZEN

Czy Kredyt ZEN sprawdza BIK, BIG, KRD i ERIF?

Kredyt ZEN weryfikuje klienta w bazach Biur Informacji Kredytowej. Figurowanie w takiej bazie nie jest jednak jednoznaczne z odmówieniem pożyczki, każdy wniosek weryfikowany jest indywidualnie.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Kredyt ZEN wymaga tylko ważnego dowodu tożsamości. Przy pierwszej pożyczce wszystkie informacje podane we wniosku będą weryfikowane telefonicznie, a za podanie nieprawdziwych danych może grozić odpowiedzialność karna.

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w Kredyt ZEN?

Pożyczka w Kredyt ZEN odbywa się w trzech podstawowych krokach:

 • FORMULARZ ON-LINE. Na samym początku należy wybrać kwotę pożyczki i ustalić termin spłaty na kalkulatorze pożyczkowym znajdującym się na stronie główniej kredytzen.pl. Kalkulator pożyczkowy pokaże także całkowitą kwotę, która należy oddać po terminie spłaty. Następnie należy kliknąć przycisk „złóż wniosek”, a po przekierowaniu na kolejną stronę, wypełnić formularz aplikacyjny w którym trzeba podać swoje dane osobowe, numer PESEL i numer i serię dowodu osobistego, a także informacje o zatrudnieniu.
 • WERYFIKACJA DANYCH. Weryfikacja danych następuje tylko przy pierwszej pożyczce i odbywa się telefonicznie. Klient w trakcie rozmowy musi potwierdzić wszystkie informacje zawarte we wniosku, w tym również numer konta bankowego.
 • DECYZJA i WYPŁATA PIENIĘDZY. Decyzja podejmowana jest w ciągu kilku minut. Po jej podjęciu, Kredyt ZEN informuje o tym swojego klienta e-mailem i SMS-em. Jeżeli decyzja jest pozytywna, pieniądze wypłacane są na rachunek bankowy natychmiastowo.

Czy mogę zaciągnąć pożyczkę bez gwaranta?

Tak, Kredyt ZEN nie wymaga żadnej formy zabezpieczenia pożyczki.

Czy muszę zrobić przelew weryfikacyjny?

Nie. Kredyt ZEN nie wymaga zrobienia takiego przelewu, a potwierdzenie numeru konta bankowego odbywa się telefonicznie przy pierwszej pożyczce. Ważne jest też to, by klient był właścicielem numeru telefonu, który podaje Kredyt ZEN – zostanie to na pewno zweryfikowane. To samo tyczy się konta bankowego – konta współdzielone lub firmowe będą odrzucane.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

O pożyczkę można ubiegać się w każdym możliwym momencie, również w ciągu godzin nocnych i świąt. Należy jednak liczyć się z tym, że decyzja o przyznaniu pożyczki nastąpi dopiero podczas najbliższego dnia roboczego.

Weryfikacja dokonywana jest poprzez zautomatyzowany system, więc zajmie nie więcej niż kilka minut. O wydaniu decyzji Kredyt ZEN poinformuje o tym klienta SMS-em i e-mailem. Pieniądze znajdą się na koncie klienta nie dłużej niż następnego dnia roboczego.

Jakie są koszty pożyczki w Kredyt ZEN?

Pierwsza pożyczka w Kredyt ZEN w maksymalnej kwocie 500 złotych jest darmowa i, o ile jest spłacona w terminie, klient oddaje tylko taką kwotę, jaką pożyczył.

W pozostałych przypadkach, na koszt pożyczki składają się odsetki oraz prowizja zależna od kwoty pożyczki. Całkowity koszt pokaże klientowi kalkulator pożyczkowy na stronie kredytzen.pl

Reprezentatywny koszt pożyczki:

 • 1000 zł/ 15 dni – 177,84 złotych
 • 1000 zł/ 30 dni – 190,97 złotych
 • 2000 zł/ 30 dni – 539,67 złotych
 • 3000 zł/ 30 dni – 809,50 złotych
 • 4000 zł/ 30 dni – 1049,33 złotych

Czy mogę odstąpić od umowy?

Tak. Można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia bez podania przyczyny. W takim wypadku należy przesłać stosowne oświadczenie do Kredyt ZEN, które powinno znaleźć się w załączniku do umowy.

Czy możliwa jest spłata przedterminowa?

Oczywiście. Jest to jedno z podstawowych praw klienta. Częściowa lub całkowita spłata pożyczki przed terminem nie wymaga od pożyczkobiorcy żadnych dodatkowych oświadczeń i procedur. W tym przypadku klient spłaca odsetki i prowizję tylko za okres, na który pożyczył.

Czy mogę przedłużyć termin spłaty w Kredyt ZEN?

Niestety, Kredyt ZEN nie dopuszcza takiej opcji. W przypadku nieterminowej spłaty zostaną naliczone odsetki karne.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki?

W przypadku niespłacenia pożyczki w wyznaczonym terminie, Kredyt ZEN rozpocznie wysyłanie monitów (listownych, SMS-owych, mailowych) oraz zacznie naliczać odsetki karne w wysokości 14%. Jeśli to nie poskutkuje, Kredyt ZEN może skierować sprawę do firmy windykacyjnej lub do postępowania sądowego. W tym przypadku to na klienta spadną wszystkie koszty postępowania.