HaloPożyczka

opinie, kontakt, informacje

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Halopożyczka logo
Ocena: 3
(ilość ocen: 7)
Dokładna nazwa firmy: Primus Finance Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa
E-mail: kontakt@halopozyczka.pl
Telefon kontaktowy: 22 205 06 61
NIP: 5213717701
REGON: 363443466
KRS: 0000594858

HaloPożyczka to osobny produkt finansowy należący do firmy Primus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jak większość instytucji finansowych, specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek w niewysokich i średnich kwotach, w tym również udziela atrakcyjnych promocji i bezpłatnych pożyczek osobom korzystającym z usług HaloPożyczka po raz pierwszy.

Jak wygląda pożyczka w HaloPożyczka?

HaloPożyczka udziela standardowych chwilówek, czyli pożyczek z jednym terminem spłaty. Aktualnie firma HaloPożyczka ma dwie podstawowe oferty skierowane do nowych i do stałych klientów:

 • PIERWSZA POŻYCZKA ZA DARMO. Nowi klienci mogą skorzystać z promocji i pożyczając po raz pierwszy mogą zaciągnąć od 500 do nawet 2000 złotych pożyczki nie obciążonej oprocentowaniem ani prowizją. O ile spłacą ją w terminie (7, 14, 21 lub 30 dni), nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów i oddają tylko tyle, ile pożyczyli.
 • KOLEJNA POŻYCZKA. Dostępna kwota pożyczki rośnie z każdym kolejnym pożyczeniem. Pożyczając po raz drugi, klient może liczyć na maksymalnie 2500 złotych, po raz trzeci – 3000 złotych, po raz czwarty – 4000 złotych i po raz piąty – 5000 złotych. Za każdym razem okres spłaty wynosi od 7, 14, 21 lub 30 dni.

Maksymalna kwota pożyczki jest jednak przyznawana indywidualnie, na podstawie zdolności i wiarygodności kredytowej. HaloPożyczka może udzielić pożyczki w niższej kwocie, niż ta wnioskowana przez klienta.

Na pożyczkę w HaloPożyczka mogą liczyć osoby, które:

 • są pełnoletnie, ale mają nie więcej niż 75 lat
 • są obywatelami polskimi i na stale mieszkają w Polsce
 • posiadają ważny dowód osobisty
 • posiadają telefon komórkowy z polskim numerem
 • posiadają konto bankowe w jednym z polskich banków (nie są akceptowanie konta w SKOK-ach)
 • mają regularne, udokumentowane źródło dochodu w Polsce
 • nie mają wpisanych żadnych zaległości wpisanych w bazach Biur Informacji Kredytowej i Biur Informacji Gospodarczej
 • Nie mają już zaciągniętej pożyczki w HaloPożyczka

Czy HaloPożyczka sprawdza BIK, KRD, BIG i ERIF?

Tak. To podstawowa procedura weryfikacyjna w HaloPożyczka. Figurowanie w którejś z tych baz może pozbawić klienta możliwości zaciągnięcia pożyczki.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Wystarczy jedynie aktualny, ważny dowód osobisty wydany przez polskie organy administracyjne.

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w HaloPożyczka?

Zaciągnięcie pożyczki jest bardzo proste i tak, jak w większości firm pożyczkowych opiera się na kilku krokach:

 • REJESTRACJA I WNIOSEK. Po ustaleniu pożądanej kwoty pożyczki oraz okresu spłaty na kalkulatorze finansowym znajdującym się na stronie halopozyczka.pl i po kliknięciu w przycisk „biorę pożyczkę”, należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać w nim swoje dane osobiste, adresowe oraz numer i serię dowodu osobistego, a także numer PESEL.
 • WERYFIKACJA. Kolejnym krokiem jest przelanie ze swojego konta bankowego opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 złotego na rachunek HaloPożyczka lub potwierdzenie swojej tożsamości za pomocą usługi Szybka Identyfikacja, która nie wymaga przelewania pieniędzy. UWAGA! Nie będą akceptowane przelewy ze SKOKów.
 • DECYZJA. Decyzja zostanie podjęta w ciągu 15 minut, jeśli wniosek złożony był w dniu roboczym. O decyzji klient zostanie powiadomiony SMS-em oraz e-mailem.
 • WYPŁATA PIENIĘDZY. Dokonywana jest natychmiastowo po przyznaniu pożyczki.

Czy mogę zaciągnąć pożyczkę bez gwaranta?

Tak. HaloPożyczka nie wymaga gwarantów ani żadnych innych form zabezpieczenia.

Czy muszę zrobić przelew weryfikacyjny w HaloPożyczka?

Nie, nie jest to konieczne. Można skorzystać z usługi Szybka Weryfikacja. Jest to bezpieczny sposób weryfikacji tożsamości klienta, która wymaga jedynie podania danych potrzebnych do logowania na swoje konto bankowe. HaloPożyczka sprawdza w ten sposób nie tylko tożsamość klienta, ale także jego zdolność kredytową – dane podane podczas logowania do Szybkiej Weryfikacji będą użyte do jednorazowego pobrania wyciągu z konta bankowego klienta.

Jak szybko otrzymam pieniądze w HaloPożyczka?

Ocena wniosku o pożyczkę i decyzja są wydawane jeszcze tego samego dnia, w którym złożyło się wniosek – o ile jest to dzień roboczy. Składając wniosek w niedzielę i dzień świąteczny, należy liczyć się z tym, że zostanie on rozpatrzony następnego dnia roboczego w godzinach porannych.

HaloPozyczka wypłaca pieniądze natychmiast po zakończeniu wszystkich kroków weryfikacyjnych i wydaniu decyzji. Pieniądze znajdą się na koncie natychmiastowo, gdyż HaloPożyczka korzysta z usługi Blue Cash zajmującej się realizowaniem ekspresowych płatności. Większość banków korzysta z tej usługi 24 godziny na dobę. Tylko nieliczne i mniejsze banki korzystają z tej usługi tylko kilka godzin dziennie, więc w najgorszym przypadku pieniądze znajdą się na koncie nie później niż 24 godziny po wydaniu decyzji.

Czy mam prawo odstąpienia od umowy?

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim każdy klient ma prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia bez podania przyczyny. Wystarczy jedynie wysłać odpowiedni formularz odstąpienia, który klient dostanie jako załącznik do umowy.

Jakie są koszty pożyczki w HaloPożyczka?

Pierwsza pożyczka do 2000 złotych jest darmowa, a klient oddaje tylko taką kwotę jaką pożyczył, o ile zrobi to w terminie.

W przypadku kolejnej pożyczki, na koszt całkowity składają się odsetki stałe (10%) i prowizja zależna od kwoty pożyczki i okresu spłaty. Przykładowe koszty wyglądają następująco:

 • 2500 zł/ 7 dni – 419,09 zł
 • 2500 zł/ 14 dni – 488,18 zł
 • 3000 zł/ 21 dni – 668,85 zł
 • 3000 zł/ 30 dni – 848,40 zł
 • 4000 zł/ 30 dni – 1131,30 zł
 • 5000 zł/ 30 dni – 1413,90 zł

Czy możliwa jest spłata przedterminowa?

Oczywiście. Klient ma prawo spłacić pożyczkę w każdym dogodnym dla siebie momencie. W takim wypadku należy mu się część opłat za obsługę kredytu, koszty ulegną więc zmniejszeniu.

Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki w HaloPożyczka?

Tak, HaloPożyczka oferuje możliwość refinansowania pożyczki za pomocą kolejnego kredytu udzielonego przez instytucję współpracującą z HaloPożyczka. Wystarczy zalogować się na swoim profilu, złożyć wniosek, a także wnieść opłatę za refinansowanie.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki?

W przypadku braku spłaty w terminie, HaloPożyczka ma prawo naliczyć karne odsetki w wysokości 14%, oddać dług firmie windykacyjnej lub też skierować sprawę do sądu lub komornika i zgłosić dłużnika do rejestrów gospodarczych. W takiej sytuacji klient poniesie wszystkie koszty postępowania.

HaloPożyczka oferuje jednak możliwość polubownego załatwienia sprawy i w przypadku problemów ze spłatą radzi uprzednio skontaktować się pod numerem 22 20 50 661.