Reklamy firm pożyczkowych

Lisa
2018-04-17 08:36:24
Cześc. Wzięłam raz pożyczkę w Vivusie, potem drugi raz wzięłam w Providencie Na razie nie będę na pewno chciała korzystać z ich usług. Problem mam z ich reklamami przychodzącymi na mojego maila. Mail jest firmowy, znajduja sie na nim ważne informacje, a przychodzi do mnie dużo spamu ( kilka razy w tygodniu jakieś reklamy pożyczek). W jaki sposób mogę z tego zrezygnować? Czy musże pisać do tych firm aby mi nic na maila nie wysyłali? Swoja drogą to jest antyreklama bo im więcej tych reklam dostaję to tym mniej mam ochotę na pożyczkę 🙁
2018-04-24 07:17:59
Kochana jest bardzo łatwe rozwiązanie dla usunięcia spamu. W czym masz skrzynke ? W google? Jesli nie chcesz aby przychodziła do Ciebie jakaś wiadomość to jak przyjdzie zaznaczasz u góry przycisk, ze wiadomość jest spamem. Skrzynka potem wszystkie kolejne wiadomości oznacza jako spam i trafiają one do odpowiedniej skrzynki. Ty możesz sobie potem tą skrzynkę przejrzeć. Ewentualnie napisz do firmy aby Cię wypisali ze subskrypcji majlowej.
2018-05-07 17:26:36
Już to zrobiłam i jeśli sa reklamy to wlasnie wpadają mi do skrzynki ze spamem. Nie podoba mi się jednak to, że z powodu tego, że wzięłam pożyczkę zostałam praktycznie zasypana tymi reklamami. Orientujecie się może w jaki sposób można się uchronić przed reklamami? Zastrzec sobie na samym poczatku, że nie chcę na przykład otrzymywać od nich materiałów reklamowych?
2018-05-16 08:10:06
Z tego co wiem to tak. Zaznaczasz tam krzyżykiem,że podpisujesz zgodę na dostawanie materiałów internetowych. Możesz przy braniu pozyczki tej opcji nie zaznaczać.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>