Problem ze spłatą darmowej pożyczki

Miko
2019-03-18 14:11:22
Wzięłam darmową pożyczkę w firmie Vivus i byłam pewna, że będę w stanie tę pożyczkę spłacić, Jednak nie będę . Wyskoczyło mi po drodze kilka wydatków, których nie planowałam i niestety ale jestem w tarapatach. Sprawdzałam sobie koszta pożyczki w Vivusie i są wysokie. Czy firma daje możliwość przedlużenia okresu spłaty o kila dni ale bez konieczności płacenia takich wysokich odsetek? Jeśli nie to pożyczkę od rodziny, ale tego bardzo bym nie chciała zrobić.
2019-03-28 14:24:19
Niestety nie 😉 Jesli spóźnisz się ze spłata, to firma zacznie Ci naliczać normalne koszta za pożyczkę. Dokładnie takie jakie byś płaciła jakbyś miała wziąć u nich pożyczkę, ale nie w promocji. Następnie jeśli będziesz dalej zalegała z opłatami to firma powinna Ci zaproponować refinansowanie pożyczki. W recredit. Na to się jednak nie decyduj bo pożyczka zostanie rozłożona na dłuższy czas, ale jak sobie podliczysz ile wydasz na spłatę to okaże się, ze jest to o wiele wiecej niż pożyczyłaś. Na Twoim miejscu pożyczyłabym po prostu za darmo pieniądze w innej firmie i tą darmową pożyczką spłaciła Vivusa. Dzieki temu dostaniesz miesiąc za darmo.
2019-04-23 08:46:22
Tak jak pisze powyżej osoba. W regularminie powinnaś mieć podane koszta pożyczki. W przypadku problemów ze spłata firma zwykle rozkłada pożyczke na raty ale koniecznie zobacz sobie jakie są to warunki .Refinansowanie z góry może wyglądac bardzo fajnie ale tak naprawde jest wyjątkowo mało korzystne w wielu przypadkach. Sama raz się zgodziłam na coś takiego ale jak sobie podliczyłam to musiałabym spłacić prawie 2 razy więcej niż pożyczyłam, Udało mi się to wymówić bo zmieściłam sie w regulaminowych 14 dniach. A tak pewnie musiałabym płacić.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>