Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Anna
2018-09-04 07:51:17
Witajcie, potrzebuje pozyczki i to na szybko ok. 15.000 na okres 2-4 lata. Mam czysty BIK, dzięki bogu lecz nie pracuję od jakiegoś czasu w związku z tym nie mogę przedstawić zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Jak mogę uzyskac taką pożyczkę? Sprawdzalam sobie pożyczki i jest bardzo drogo. W banku nie dadzą. W takim razie gdzie mogę na to liczyć?
2018-09-10 08:15:45
Moze jak nie bank to skok? Z tego co wiem to nie wymagają zaświadczenia o dochodach no i mają o wiele mniejsze wymagani co do pozyczek niz banki.
2018-09-25 12:29:40
Igotówka w getin banku. Przy mniejszych kwotach nie powinno być problemu z wzięciem pożyczki. Nawet w Twojej sytuacji. Ewentualnie skoki tak jak osoba powyżej opisuje.
2018-09-26 11:05:39
Skoki jak najbardziej wymagaja zaświadczenia o dochodach. Mozna tam jednak wziąci pożyczke pomimo wpisu w bik.
2018-09-27 07:12:45
Skoro autorka pyta sie o firme prywatną to z jakiegoś powodu nie chce brać pozyczki jak w banku.Nie chcę tutaj moralizować. Dwie firmy,którymi możesz się zaintersować jeśli chodzi o pozyczkę ratalną to: Moneyguru oraz Moneyman. Dobre warunki, nie trzeba dostarczać tam zaświadczenia o dochodach. Nie polecam natomiast silnie reklamowego zaplo. Cenowo jest bardzo drogo, znacznie drożej niż w tych dwóch powyższych firmach. Vivus ma dobre pożyczki chwilówki ale ratalne już nie.
2018-09-27 11:08:12
W zasadzie wiele firm nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Dużo tutaj zalezy od tego jaka kwote się bierze. I mmniejsza kwota tym łatwiej jest znaleźć odpowiednią firmę. Sporo uproszczonych zasad pożyczek mają również i banki kredyt na oświadczenie o dochodach (Alior Bank, Getin Bank, EuroBank, Deutsche Bank) - najczęściej wymagane: oświadczenie o dochodach + dowód osobisty. Jak najczęściej wygląda wówczas procedura uzyskania kredytu? Podajemy nazwę zakładu pracy, telefon oraz oświadczamy wysokość swoich zarobków, a bank telefonicznie potwierdza zatrudnienie. kredyt na wyciąg z konta (Getin Bank, PKO BP, Eurobank, Alior Bank) - wymagane najczęściej: wyciąg z historii naszego konta bankowego za dany okres + dowód osobisty. Bank na podstawie historii wpływów na nasze konto bankowe oblicza naszą zdolność kredytową. kredyt na PIT (np. Getin Bank, PKO BP, ING, Kasa Stefczyka) - aby otrzymać kredyt, bank najczęściej wymaga od klienta pita: PIT-11, PIT-36, PIT-37A, PIT-40 lub PIT-40a, a także dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego). Na podstawie Pitu szacuje naszą zdolność kredytową.
2019-02-27 13:03:31
A ja polecam po prostu złożyć podanie do kilku firm i zorientować się jakie mają wymagania. Wiele z nich wbrew pozorom nie wymaga dostarczenia zaświadczenia o dochodach. Ciekawi mnie natomiast mechanizm pożyczek społecznościowych. Z tego co widziałem to na portalach pośredniczących jest informacja, ze nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Jakie jednak zabezpieczenia się w tym przypadku stosuje?
2019-03-22 11:13:55
Stosuje się w takim przypadku najczęściej dwa rodzaje zabezpieczeń. Pierwsze zabezpieczenie to podpisanie weksla. Jesli coś się będzie działo ze spłata to posiadacz weksla idzie do sądu i praktycznie od razu dostaje nakaz spłaty. Drugie zabezpieczenie to zastawienie nieruchomości. O ile weksel trzeba podpisać praktycznie zawsze, to w przypadku zastawienia nieruchomości trzeba pozyczyć większą sumę pieniędzy aby czegoś takiego zaczeli od Ciebie wymagać. Sam przegladałem sobie oferty takich portali ale widziałem, ze czeka się tam na pożyczke o wiele dłużej niż w przypadku firm prywatnych.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>