Nie odesłałam wniosku pożyczki

Baśka
2018-08-21 08:07:29
Cześc. Mam taką sprawe.Co się stnie jeśli nie spłace pożyczki dla której firma nie ma podkładki Chodzi o to,ze vivus przelał mi kasę na konto. Potem wysłali umowę kurierem do podpisania. Sama jednak tej umowy nie podpisałam i pogoniłam kuriera. Czy to znaczy,ze jak firma nie ma umowy to pożyczka jest nieważna? Zbliża się termn spłaty i nie chcę tego spłącić bo tak szczerze to nie mam z czego. jak nie spłatę co nic sie nie stanie?
2018-08-23 08:42:03
Powiem Ci, że było wielu takich kombinatorów. I żaden z nich nie wyszedł na tym dobrze.Każdy kończył tak samo. Mianowicie musiał spłacić pozyczkę i to z odsetkami. Firma ma dowód, ze CI pożyczyła pieniadze. Mianowicie nadanie pieniedzy na Twoje konto i podanie jakie złożyłeś przez internet. NIe bedziesz musiał długo czekać aż firma windykacyjna się do Ciebie odezwie po należne im pieniadze. Jesli nie masz kasy na spłatę to zawsze jest 14 dni na zwrot pożyczki.Odeślij im te pieniadze a nie kombinuj jak im pieniedzy nie spłacić.
2018-08-27 13:05:50
No ale tak jak tutaj napisałam to nie mam z czego spłacić. Te 14 dni na spłatę danwno juz minęło.I mam nadzieje, ze firma jednak nie odezwie się o pieniądze. Powinnam spłacić w zeszły piątek. I nie dzwonili z przypomnieniem Do teraz też sie windykacja nie odzywa. Chciałabym jeszcze skasowac swoje konto w firmie. Czy mogę to zrobić jakoś przez internet? Niestety ale tego nie spłace bo już te pieniadze wydałam ( miałam kilka niesamowicie wprost waznych wydatków i po prostu nie mam z czego ich spłacić).
2018-09-07 07:22:41
Ciekaw jestem czy Baśka opiszesz tutaj sytuację jak Cię znalazła windykacja 😀
2018-09-07 13:05:56
Z tego co wiem to jest funkcja zamknięcia konta dopiero jak spłacisz pożyczkę. A na koncie pożyczka istnieje. Nie jest mozliwe zamknięcie konta z aktywną pożyczką. Poza tym tak jak poprzednicy polecam nie nastawiać sie na to,ze pożyczka CI się wyzeruje bo firam pożyczkowa ma dowody w postaci przelewów, wniosku jaki złożyłaś i wypełniłaś. Poza tym podejrzewam,ze przed przelewem dzwonili do Ciebie jeszcze z potwierdzeniem. A rozmowy takie sa nagrywane.
2019-03-27 06:54:07
Halo. Baśka i jak z pożyczką? Udzielasz się jeszcze na forum?
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>