Przegląd firm oferujących darmowe pożyczki

Darmowe pożyczki stają się już standardem w ofercie pozabankowych firm pożyczkowych. Gdzie konkretnie można dostać darmową pożyczkę i na jaką kwotę? I czy pożyczka za 0 zł rzeczywiście jest darmowa?

1000 zł w Filarum

Darmowe 1000 zł można pożyczyć w Filarum. Pożyczkę należy oddać w ciągu 30 dni, a żadne opłaty nie zostaną naliczone. Pożyczkę może wziąć polski obywatel w wieku 20-76 lat posiadający telefon komórkowy oraz rachunek bankowy.

1000 zł również w POLOżyczka

Identyczną kwotę za darmo można pożyczyć w POLOżyczce. Termin spłaty również wynosi 30 dni, a o pożyczkę mogą ubiegać się polscy obywatele w wieku 18-76 lat, którzy posiadają dostęp do elektronicznej bankowości i elektronicznej poczty. Ponadto klient musi posiadać stałe źródło dochodu oraz nie może wobec niego toczyć się postępowanie komornicze. Pożyczkodawca nie może też figurować w żadnym rejestrze dłużników.

1000 zł również w SohoCredit

Symbolicznego „tysiaka” za darmo można pożyczyć też w SohoCredit. Aby nie ponosić żadnych opłat z tytułu pożyczki, należy oddać całą kwotę w ciągu 30 dni. O pożyczkę może starać się polski obywatel w wieku 20-76 lat, który ma konto bankowe i telefon komórkowy.

1500 zł w Ale Gotówka

Nieco wyższą kwotę pożyczki oferuje Ale Gotówka. W tym przypadku dostępna jest kwota do 1500 zł również na 30 dni. Oferta skierowana jest do klientów w wieku 18-75 lat, którzy posiadają rachunek bankowy i przeszły pozytywnie weryfikację pożyczkową. Firma zastrzega jednocześnie, że pożyczki nie są dostępne dla osób figurujących w BIG i BIK.

1500 zł też w Halo Pożyczka

Taką samą kwotę za 0 zł można pożyczyć w HaloPożyczka. Termin spłaty również jest identyczny. Pożyczka jest skierowana do tej samej grupy klientów, co oferta Ale Gotówki.

1500 zł również w Miloan

Darmowe 1500 zł można pożyczyć również w Miloan. Termin spłaty także wynosi 30 dni. Pożyczkę mogą zaciągnąć klienci po 22 roku życia, posiadający konto bankowe i telefon komórkowy oraz dostęp do poczty elektronicznej.

1500 zł także w Via SMS

1500 zł można również pożyczyć zupełnie za darmo w VIA SMS. Tutaj zobowiązanie należy spłacić do 30 dni. O pożyczkę mogą się starać osoby w wieku 20-72 lata mające polskie obywatelstwo, stały dochód i nieposiadające zaległości finansowych.

1500 zł, ale na 35 dni w Pożyczkomacie

Kwotę 1500 zł można pożyczyć za darmo na Pozyczkomat.pl. Jednak w tym przypadku termin spłaty jest nieco dłuższy, bo wynosi 35 dni. Z pożyczki mogą skorzystać z osoby powyżej 20 roku życia, które osiągają stałe dochody i nie mają zaległości z tytułu innych zobowiązań. Wpis w KRD czy BIK wyklucza możliwość skorzystania z pożyczki.

1500 zł na 2 miesiące w Flex Pożyczka

Taką samą kwotę, jednak na dłuższy termin można pożyczyć zupełnie za darmo w Flex Pożyczka. 1500 zł należy oddać w ciągu dwóch miesięcy w dwóch równych ratach. Aby skorzystać z pożyczki, trzeba być pełnoletnim, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz rachunek bankowy.

1500 zł na 61 dni w MoneyMan

Chociaż MoneyMan proponuje darmową pożyczkę do 1500 zł, to jego oferta wyróżnia się na tle konkurencji okresem spłaty. Pożyczkę należy spłacić w ciągu 61 dni, a spłata pożyczki rozłożona jest na dwie równe raty. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, posiadają zdolność do czynności prawnych, są właścicielem telefonu komórkowego, bankowego rachunku i adresu e-mail.

2000 zł w ExtraPortfel

Darmowa pożyczka do 2000 zł to produkt oferowany przez ExtraPortfel. Termin spłaty w tym przypadku również wynosi 30 dni. Warunki wobec pożyczkodawców to jedynie kryterium wieku (21-70 lat) i obywatelstwa (obywatelstwo polskie).

2000 zł również w Szybkiej Gotówce

Kwotę 2000 zł można otrzymać także w Szybkiej Gotówce. Pożyczkę należy oddać w ciągu 30 dni. Z promocji mogą skorzystać pełnoletni klienci, którzy są jednocześnie właścicielem konta bankowego i telefonu komórkowego. Firma zastrzega, że wnioskujący o pożyczkę nie może posiadać żadnych wcześniejszych zaległości finansowych.

2000 zł też w Credit.pl

Podobną pożyczkę można uzyskać w Credit.pl. 2000 zł można pożyczyć za darmo i zwrócić w ciągu 30 dni. Pożyczkobiorcą może być osoba w wieku 21-65 lat posiadająca zdolność do czynności prawnych, której nie są znane żadne okoliczności mogące mieć negatywny wpływ na jego zdolność do spłaty pożyczki. W tym przypadku chodzi z pewnością o nieuregulowane długi i figurowanie w KRD czy BIK.

2500 zł w LendOn

Darmową pożyczkę oferuje LendOn. W ofercie firmy dostępne jest zobowiązanie do 2500 zł. Aby skorzystać z darmowej pożyczki, należy zwrócić pożyczoną kwotę w ciągu 30 dni. O pożyczkę mogą ubiegać się polscy obywatele w wieku 23-65 lat, jest właścicielem konta bankowego i telefonu komórkowego oraz pozytywnie przejdzie weryfikację pożyczkową.

2500 zł także w Wandoo

Osoby poszukujące darmowej pożyczki do 2500 zł, powinny zapoznać się z ofertą Wandoo. Firma gwarantuje darmową pożyczkę w tej kwocie, którą należy spłacić w ciągu miesiąca. Warunkiem otrzymania pożyczki jest wiek w przedziale 20-70 lat, posiadanie rachunku bankowego i telefonu komórkowego oraz niezaleganie z jakimikolwiek należnościami oraz niefigurowanie w rejestrach dłużników.

3000 zł w Kuki

Konkurencyjna firma pożyczkowa – Kuki – proponuje swoim klientom większą pożyczkę. Za darmo można pożyczyć 3000 zł. Termin spłaty również wynosi 30 dni. Pożyczkobiorca musi być w wieku 20-75 lat, posiadać konto bankowe i telefon komórkowy, być obywatelem polskim i mieć pełną zdolność do czynności prawnych.

3000 zł też w Vivus

Taką samą kwotę za darmo można pożyczyć w firmie Vivus. Pożyczka również oferowana jest na 30 dni. Z oferty mogą skorzystać klienci w wieku 20-78 lat z polskim obywatelstwem, którzy są właścicielami telefonu komórkowego i bankowego rachunku.

3000 zł również w NetCredit

Identyczna kwota pożyczki dostępna jest również w NetCredit. Termin spłaty uprawniający do pożyczki za darmo wynosi 30 dni. Z promocji mogą skorzystać osoby w wieku 20-70 lat z polskim obywatelstwem będące właścicielami bankowego rachunku.

W Wonga nawet 10 000 zł

Zupełnie inną ofertą darmowej pożyczki jest promocja „Pożyczka za 0 zł” w Wonga. W tym przypadku można pożyczyć nawet 10 000 zł. Jednak, aby firma nie naliczyła żadnych opłat, całą kwotę również należy zwrócić w ciągu 30 dni. Jeżeli zobowiązanie jest dość duże, jednorazowa spłata może stanowić poważny problem.

W przypadku Wonga alternatywnym rozwiązaniem są pożyczki za 10 zł. Jeśli pożyczkobiorca zdecyduje się na chwilówkę w wysokości 1500 zł i spłaci ją w ciągu 60 dni, do zobowiązania zostanie doliczona wyłącznie prowizja w wysokości 10 zł.

Za 10 zł również w Pożyczce Plus

Pożyczki za symboliczną „dyszkę” udziela również Pożyczka Plus. Termin płatności w tym przypadku jest krótszy niż w Wonga i wynosi 30 dni. Oferta jest skierowana do osób w wieku 21-73 lat, które są zatrudnione i nie figurują w rejestrach dłużników.

Kluczowy termin spłaty

W przypadku darmowych pożyczek ekspresowych kluczową kwestią jest terminowa spłata zobowiązania w wyznaczonym terminie. W większości wypadków wynosi on 30 dni. Spóźnienie chociażby o jeden dzień będzie skutkowało naliczeniem dodatkowych opłat, które w niektórych przypadkach mogą być dość spore. Dlatego decydując się na darmową pożyczkę, nie warto kierować się reklamowym sloganem, lecz zdrowym rozsądkiem i wybierać kwotę pożyczki realną do spłaty w tak krótkim czasie.

Tylko dla nowych klientów

Ważną kwestią jest również to, że z darmowych pożyczek mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Jeśli klient sięga po pożyczkę w tej samej firmie po raz kolejny, zostanie mu ona przyznana na zupełnie innych warunkach.