Gdzie otrzymam pożyczkę online w 15 minut?

Pożyczki online w 15 minut można znaleźć w ofercie wielu firm pożyczkowych. Rozwiązanie to powstało z myślą o osobach, które potrzebują pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Niektórzy pożyczkodawcy dodatkowo oferują pożyczki w 15 minut bez zaświadczeń o dochodach.

Pożyczki w 15 minut, czyli minimum formalności

Proces ubiegania się o pożyczkę online w firmach pozabankowych trwa dosłownie kilka – kilkanaście minut. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze na rachunku bankowych klienta mogą znaleźć się w ciągu 15 minut. Z tego rozwiązania korzystają osoby, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego.

 

Pożyczkodawcy wymagają jednak, aby potencjalny pożyczkobiorca dopełnił kilku podstawowych formalności. Mowa tu o konieczności posiadania ważnego dowodu tożsamości, polskiego obywatelstwa oraz indywidualnego rachunku bankowego na swoje dane osobowe. Niektóre firmy pożyczkowe mogą weryfikować osoby wnioskujące o pożyczkę w bazach dłużników, np. w BIK-u.

Pożyczka online w 15 minut -podstawowe informacje

Pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki uzależniona jest przede wszystkim od zdolności kredytowej klienta. Niektórzy pożyczkodawcy jednak nie analizują informacji w bazach dłużników. Teoretycznie więc szanse na otrzymanie wsparcia finansowego mają także osoby zadłużone.

 

Niektóre firmy pozabankowe mogą wymagać dokonania przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę (1 gr lub 1 zł). Również od tego, w jakim czasie kwota ta wpłynie na konto pożyczkodawcy, zależy szybkość udzielenia pożyczki online. Bez względu na to, czy pożyczka zostanie udzielona w 15 minut, czy nie, konieczne jest pamiętanie o pewnej zasadzie. Jest to zasada odpowiedzialnego pożyczania. Należy zaciągać pożyczkę w takiej wysokości, aby móc ją bez problemu spłacić w wyznaczonym terminie.

Jakie firmy pożyczkowe udzielają pożyczek w 15 minut?

Wśród firm pożyczkowych, które reklamują się tym, iż udzielają pożyczek w 15 minut, wymienia się:

  • Vivus,
  • NetCredit,
  • AleGotówka,
  • Pożyczka Plus,
  • Kuki,
  • Szybka Moneta.

Vivus oferuje pożyczkę online w 15 minut. Pożyczkobiorca musi założyć profil na stronie internetowej oraz go aktywować. Na wsparcie finansowe mogą tu liczyć osoby w wieku od 19 do 78 lat. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 3000 złotych. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wypełnienie wniosku zajmuje ok. 5 minut. Firma pożyczkowa zastrzega sobie jednak to, że wniosek może zostać rozpatrzony maksymalnie w ciągu 72 godzin. Klient jest zobowiązany do wykonania przelewu weryfikacyjnego. Vivus.pl nie wymaga zaświadczenia o dochodach, jednak sprawdza pożyczkobiorcę w bazach dłużników.

 

NetCredit udziela pożyczek online osobom od 20 do 70. roku życia. Konieczne jest założenie profilu na stronie internetowej pożyczkodawcy. W tym przypadku należy mieć na uwadze fakt, iż firma nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki. Możliwe jest zaś jej refinansowanie. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 3000 złotych. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wypełnienie wniosku zajmuje ok. 5 minut. Firma pożyczkowa wydaje decyzję kredytową kilka minut po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego. Pożyczkodawca wymaga zaświadczenia o dochodach oraz sprawdza pożyczkobiorcę w bazach dłużników.

 

AleGotówka nie wymaga dokonywania przelewu weryfikacyjnego. Konieczne jest jednak wyrażenie zgody na inną formę weryfikacji (np. za pomocą specjalnie przygotowanej do tego aplikacji). Pożyczka udzielana jest osobom w wieku od lat 18. Jej maksymalna wysokość wynosi 5000 złotych. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wypełnienie wniosku zajmuje ok. 5 minut. Firma pożyczkowa wydaje decyzję kredytową w kilka minut. Zastrzega sobie jednak, że czas ten może się wydłużyć maksymalnie do 1 dnia roboczego. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o dochodach, jednak sprawdza pożyczkobiorcę w bazach dłużników.

 

Pożyczka Plus umożliwia swoim klientom przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Związane jest to z poniesieniem dodatkowych kosztów. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 2000 złotych. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wypełnienie wniosku zajmuje ok. 5 minut. Firma pożyczkowa wydaje decyzję kredytową kilka minut po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego. Pożyczkodawca wymaga zaświadczenia o dochodach oraz sprawdza pożyczkobiorcę w bazach dłużników.

 

Kuki oferuje możliwość odroczenia terminu spłaty zobowiązania. W przypadku złożenia wniosku o pożyczkę w dni wolne od pracy klient musi liczyć się z tym, iż będzie dłużej czekał na decyzję o przyznaniu pożyczki. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 3000 złotych. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wypełnienie wniosku zajmuje ok. 5 minut. Firma pożyczkowa wydaje decyzję kredytową kilka minut po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o dochodach oraz nie sprawdza pożyczkobiorcy w bazach dłużników.

 

Szybka Moneta nie wymaga wykonania przelewu weryfikacyjnego. Jako alternatywę oferuje możliwość skorzystania z aplikacji Kontomatik. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 1000 złotych. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wypełnienie wniosku zajmuje ok. 5 minut. Firma pożyczkowa wydaje decyzję kredytową kilka minut po zaksięgowaniu ewentualnego przelewu weryfikacyjnego. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o dochodach, jednak sprawdza pożyczkobiorcę w bazach dłużników.